Senior C++ : UI/ UX Architekt

submit to reddit

"Photogrammetry is today as revolutionary to digitizing the place as was the invention of the camera in the 1830s to painting." (Benjamin von Cramon)

Lokalita: Bratislava, Slovakia

Full-time.

Táto pozícia si vyžaduje prácu z lokácie officu.

Našou víziou je, aby ľudstvo považovalo za prirodzené a ľahko-dostupné vzhliadnuť a mať prístup ku vernej, digitálnej kópii skutočného sveta, dostupnej na internete v reálnom čase. Virtuálna a rozšírena realita sú len prvým krôčikom ku tejto revolúcií digitálnej kópie sveta.

Pridaj sa k nám!

#jointherevolution.

Náplň práce a zodpovednosti:

  • samostatné programovanie v C++
  • zodpovednosť za UI/UX experience aplikácie RealityCapture a implementáciu
  • dizajn architektúry pre pridelené úlohy a implementácia
  • úloha mentora a konzultanta pre tím C++ developerov/ mladších kolegov
  • vedenie Agile standupov a koordinácia práce tímu
  • požadovaná min. 5 ročná prax programátora, z toho preukázateľná 3 ročná prax s vytváraním architektúry komplexnej aplikácie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • znalosť a schopnosť analyzovať a reflektovať užívateľské potreby pri tvorbe UX aplikácie
  • praktická skúsenosť a pokročilá znalosť počítačových architektúr
  • praktická skúsenosť s dokladovateľnými referenciami s písaním UX/UI
  • pokročilá znalosť C++ (Microsoft Visual C++)
  • znalosť teoretickej informatiky a teórie zložitosti algoritmov
  • schopnosť navrhovať optimálne algoritmy
  • senior vo vedení vývoja a implementácií
  • architektonické a analytické myslenie
  • zmysel pre detail a osvojenie si firemných štandardov
  • orientácia na cieľ
  • schopnosť učiť sa nové veci a dodržiavať pracovné termíny
  • sebamotivácia a tímovosť
  • spoľahlivosť a lojalita

Požadované dosiahnuté vzdelanie:

minimálne vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, v odbore Informačné technológie

Požadované jazykové znalosti:

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Slovenský jazyk- Pokročilý (B2)

Ostatné znalosti:

C++ expert

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca so špičkovou technológiou, ktorá mení svet
  • kreatívna práca s priestorom na realizáciu/li>
  • príležitosť učiť sa od najlepších expertov v brandži
  • možnosť kariérneho rastu
  • výkonnostné bonusy 2x ročne (13. a 14. plat)
  • Home office
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť práce z domu (home office)
  • referenčné bonusy za odporúčanie zamestnancov
  • team buildingy
  • oddychová zóna s Xboxom a virtuálnou realitou

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:

od 4,000 EUR brutto (v závislosti od skúseností) + výkonnostný bonus 2x ročne (13. a 14. plat)

V prípade záujmu prosím zašlite svoje CV, referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov/projektov a poskytnite zoznam aplikácií, na ktorých ste pracovali v slovenskom, alebo anglickom jazyku.